Sukces Na Obcasach - kobieca społeczność dynamicznie rozwija się w Poznaniu

Sukces Na Obcasach
Sukces Na Obcasach własne
Jeśli jesteś kobietą przedsiębiorczą, aktywną, chcesz się rozwijać, uczyć, poznawać nowe, ciekawe osoby – dołącz do społeczności kobiet, która regularnie spotyka się w Poznaniu w Concordia Design w ramach projektu Sukces Na Obcasach.

Sukces Na Obcasach to cykliczne spotkania dla kobiet, które pragną się rozwijać, zdobywać nowe umiejętności oraz czerpać inspirację od osób, które osiągnęły już sukces.Dla wszystkich kobiet, w każdym wieku, z każdej branży, na każdym stanowisku, prowadzących własną firmę lub pracujących na etacie, z doświadczeniem i będących na początku drogi zawodowej. Spotykamy się również, aby nawiązywać nowe znajomości, kontakty biznesowe i relacje przyjacielskie.

Wyróżniamy się tym, że spotkania prowadzone są według innowacyjnej formuły networkingowej, która łączy naukę, rozwój i przestrzeń na prezentację siebie. Uczymy korzystać z najskuteczniejszych narzędzi pomagających rozwijać i promować siebie i swój biznes.

Uczestniczkami spotkań są kobiety w różnym wieku i na różnym etapie życia – od studentek po aktywne zawodowo kobiety chcące uczyć się i zdobywać umiejętności ułatwiające poruszanie się w świecie przedsiębiorczości i osiągnięcie sukcesu, cokolwiek to znaczy dla każdej z nas.


Jak wyglądają spotkania?


Spotkania prowadzone są według innowacyjnej formuły networkingowej, która łączy naukę, rozwój i przestrzeń na prezentację siebie. Na każdym spotkaniu uczymy korzystać z najskuteczniejszych narzędzi pomagających rozwijać i promować siebie i swój biznes.

Na spotkania zapraszamy również w charakterze gości osoby nietuzinkowe, z pasją, które uczą nas nowych umiejętności, pomocnych zarówno w życiu, jak i w biznesie.

Każde spotkanie to duża dawka nowej wiedzy i inspiracji, praktyczne ćwiczenia. Jeśli temat jest bardzo obszerny to skupiamy się na spotkaniu na tym jednym temacie, tak było np. z budowaniem pewności siebie. Na ostatnim spotkaniu miałyśmy z kolei dwa tematy, które przydają się i w pracy i w domu, czyli relacje damsko-męskie oraz własna metafora sukcesu, bo dla każdej z nas sukces oznacza coś innego i warto uświadomić sobie co tak naprawdę dla nas oznacza sukces.

Nasze spotkania to zawsze nowe znajomości i przyjaźnie, nauka nowych rzeczy i umiejętności, wymiana doświadczeń, nowe kontakty również biznesowe. No i oczywiście miło spędzony czas w gronie niezwykłych i przedsiębiorczych kobiet.

Jaka będzie tematyka najbliższego spotkania?


Już 8 czerwca spotykamy się w Concordia Design i nauczymy się tworzyć tzw. elevator pitch, czyli jak przedstawić siebie i swój produkt/usługę w 20 sekund, aby zostać zapamiętanym, co jest ogromnym wyzwaniem w dzisiejszych konkurencyjnych czasach, gdy zewszą jesteśmy bombardowani najróżniejszymi komunikatami. Poznamy również narzędzia coachingowe wspierające rozwój każdej z nas. Te dwa tematy to takie „must have“ każdej kobiety sukcesu!

Dodatkowo wprowadzamy zupełną nowość - wybierzemy 5 osób, które otrzymają konsultację swojej wypracowanej na spotkaniu autoprezentacji i na kolejnym spotkaniu będą mogły przedstawić i zareklamować siebie i swój biznes publicznie, przed wszystkimi uczestniczkami spotkania. Zaprezentujemy te osoby również na fejsbukowej stronie projektu ‪‎Sukces Na Obcasach‬ :-)

Zapraszamy serdecznie wszystkie Panie z Poznania i okolic na spotkanie Sukcesu Na Obcasach - 8 czerwca g. 18 w Concordia Design.

Szczegółowe informacje i bilety www.sukcesnaobcasach.com/spotkania

Trwa ładowanie komentarzy...